Dlaczego Ja - Morderca Tłuszczu
15515
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15515,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Dlaczego Ja

Dlaczego Ja

No właśnie, dlaczego?
Jestem osobą bardzo pozytywną, miłą, lubianą przez innych, ambitną. Stawiam poprzeczkę sobie, jak i Tobie, bardzo wysoko. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego każdy Twój cel jest do osiągnięcia. Jestem pewny tego co robię, dlatego będę Cię bardzo mocno motywował. Kiedy zobaczę chwile zwątpienia i słabości u Ciebie (bo takie na pewno się pojawią), będę stał przy Tobie murem. Łatwo mnie zapamiętać, ponieważ mam dużo energii i entuzjazmu, aby Ci pomóc. Pamiętaj! Ja nigdy nie odpuszczam!!! Część tej energii przechodzi na Ciebie i nie pozwala Ci się poddać. Właśnie tak relacjonują to moi podopieczni.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO

Zanim zaczniesz cokolowiek zadaj sobie pytanie co jest Twoją wewnętrzną motywacją zmiany ?? Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć od razu nic nie szkodzi, pomogę Ci odnaleźc Twoją podświadomą motywacje 🙂

Wykonuję z Tobą dokładny wywiad nie tylko żywieniowy ale także nawykowy oraz analizuję skład ciała. Dokładnie słucham jak wygląda Twój dzień, o której jesz posiłki, co jesz na śniadanie, obiad, kolację, jaka pracę wykonujesz, fizyczną czy bardziej siedzącą?? A może uprawiasz jakiś sport?? Czy występują u Ciebie problemy zdrowotne?? Nie mam utartej formułki. Od każdego otrzymuję wiele cennych informacji. Zwracam uwagę na rzeczy, na które inni nawet nie popatrzą i łączę je w całość. A co jeszcze otrzymasz ode mnie?

  • Otaczam Cię  bardzo mocną opieką
  • Motywuję Cię bezustannie
  • W prosty sposób staram się wyedukować Cię na temat ważnych rzeczy w odżywianiu,  np.: Jak robić zdrowe zakupy? Dlaczego jeść takie tłuszcze, a innych Ci nie wolno? Gdzie można znaleźć odpowiednią  ilość białka oraz jakiego ono jest pochodzenia?
  • NIE ODPUSZCZAM  – raz postawiony cel musi być zrealizowany !!
  • Naucze Cię jak samemu sie motywować 🙂

PROSTY SPADEK WAGI BEZ MAGII

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz stanu Twojego zdrowia, dobieram indywidualny, bardzo prosty plan odżywiania oraz indywidualny plan treningowy który wdrożymy w życie. Obiecuję, że nie będziesz chodził GŁODNY !!!

Nic nie trwa wiecznie – nasza współpraca również !!

Jeżeli masz inny problem niż odchudzanie, daj mi znać proszę. Spróbuję znaleźć rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.