Rezultaty - Morderca Tłuszczu
15520
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15520,bridge-core-2.7.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Rezultaty

Oni schudli

Od problemu z cerą do udziału w triathlonie…

Justyna Wojas

Do Rafała trafiłam w styczniu 2014 roku na Analizę Składu Ciała. Wcale nie byłam pozytywnie nastawiona, wręcz przeciwnie. Mega negatyw!!! Sama nawet nie wiedziałam, po co tam idę i już prawie zrezygnowałam. Ale wzięłam się w garść. Dużym zaskoczeniem było, kiedy na miejscu okazało się, że z Rafałem już się trochę znamy! Nie spodziewałam się chłopaka, którego kojarzyłam jako zawodnika sztuk walki. A tu taka niespodzianka: on na miejscu trenera (wtedy myślałam ze chodzi o personalnego).

Zaczęliśmy razem pracować, ale ja wciąż nie byłam pozytywnie nastawiona. Lata bezskutecznych zmagań z problemami z cerą doprowadziły mnie do dużych kompleksów. Nie sądziłam, że co jeszcze może mi pomóc!  Chodziłam do wielu dermatologów, którzy tylko zmieniali mi antybiotyki i leki hormonalne! Tutaj od początku widziałam zaangażowanie Rafała! Dzwonił, pisał, co motywowało mnie do działania. Nie ukrywam, że czasem nawet wzbudzał we mnie mały strach (żeby wstydu nie przynieść). Czułam jednak, że chce dobrze. Nawet prosił o pomoc w mojej sprawie inne bardziej doświadczone osoby. Po miesiącu on widział rezultat u mnie, tak samo zresztą jak inne osoby. A ja niekoniecznie! Słyszałam masę pochwał, ale mimo wszystko chciałam zrezygnować! Na szczęście dążenie do celu i chęć pomocy ze strony Rafała wzięły górę! Uparcie twierdził, że mi pomoże i nie pozwoli odejść!! Za to dzisiaj mu ogromnie dziękuję!

W efekcie schudłam ok. 9kg, zredukowałam tkankę tłuszczową, straciłam ok. 25cm w obwodach. Przede wszystkim mam ładną, wyleczoną z trądziku cerę! Mogę wyjść z domu bez makijażu i nie zakrywać się włosami!  Dzięki pracy z Rafałem wydedukowałam się też w kwestii odżywiania! Uczył, wysyłał informacje. Zaczęłam też dzięki niemu aktywnie biegać. W efekcie biegam Półmaratony i wystartowałam również w Triathlonie! Nie chcę nawet myśleć co by się ze mną stało, gdyby pozwolił mi wtedy zrezygnować. Nigdy wcześniej komuś bardziej nie zależało na moim zdrowiu niż jemu!

Krótka historia znajomości z mordercą tłuszczu…

Justyna Garycka

Myślę, że nie tylko ja miałam takie problemy po urodzeniu dziecka. Czyli nie akceptowanie swojego wyglądu, nie poznawanie swojego ciała! A wszystko to skutkowało brakiem akceptacji samej siebie. Wiele kobiet boryka się z takimi problemami, wiem. Dla mnie to było straszne… Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze, ukrywałam swoje niedoskonałości przed własnym mężem. Był wspaniały, twierdził, że kocha mnie taką jaka jestem! Ja bardzo mocno w to wątpiłam. No bo jak to możliwe! Kiedyś normalna, fajna dziewczyna, a teraz duże coś. Wiedziałam, że nie powinnam tak wyglądać. To straszne nie czuć się dobrze w swoim ciele, nikt nigdy nie powinien tego doświadczyć!

I  wtedy trafiłam do Rafała Tomasika, który odmienił moje życie! Nie jestem zbyt łatwowierną osobą i bardzo sceptycznie podchodziłam do tego typu odchudzania! Ale wtedy chwyciłabym się wszystkiego, więc postanowiłam spróbować. Widząc do tego zapał i zaangażowanie mojego trenera stwierdziłam, że może rzeczywiście mam szanse.

Z każdym tygodniem z Rafałem, który okazał się najlepszym mordercą tłuszczu, jakiego znam, po prostu się zmniejszałam. Uwierzyłam  w skuteczność  jego działań. Lecz nie to było najważniejsze! To mój trener, jego determinacja w osiągnięciu MOJEGO CELU, upór i motywacja, których mi brakowało … To wszystko spowodowało, że zaczęłam tracić coraz więcej kilogramów, centymetry znikały jeszcze szybciej! Cel jaki sobie postawiłam, osiągnęłam w trzy miesiące, a końcowy efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania!!! Zrzuciłam 12 kg TŁUSZCZU i ponad 0,5 metra w obwodach, nie tracąc przy tym ani jednego kilograma masy mięśniowej. A uzyskałam to w ciągu 4 miesięcy!!!!  Co mogę więcej powiedzieć. Rafał dziękuje Ci za to, że umożliwiłeś mi odzyskać moje dawne życie!